جایابی، انتقال یا لغو تعهد برای فارغ التحصیلان بورسیه دانشگاه های سراسری

تعداد بازدید:۲۲۴۰۲
شناسه۱۵۰
عنوان خدمت/وظیفهجایابی، انتقال یا لغو تعهد برای فارغ التحصیلان بورسیه دانشگاه های سراسری
دسته بندیخدمات دانشجویان
ار‌ائه دهندهمرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی
نشانی
نوع ار‌ائهحضوری-الکترونیکی
مدارک لازم• برای پیگیری وضعیت اشتغال و تهیه معرفی نامه جایابی پس از اعلام عدم نیاز، بایستی (تصویر ابلاغ بورس + اطلاعات شناسنامه ای+ آدرس، تلفن+ سوابق تحصیلی) وجود داشته باشد. • برای انتقال یا لغو تعهد، پرونده شخص شامل کلیه مدارک فوق به همراه تصویر کلیه عدم نیازهای دریافتی بایستی در جلسه کمیته بررسی شود.
درخواست الکترونیکی خدماتhttps://nezarat.msrt.ir/fa/page/1277
شماره تماسhttps://nezarat.msrt.ir/fa/page/1277/
معرفی خدمت گیرند(گان)اشخاص حقیقی (دانشجوی بورسیه) اشخاص حقوقی (موسسه، وزارت عتف، سازمان های تابعه، دیگر دستگاه ها)
شناسنامه خدمت دانلود
شرح خدمت/وظیفه
  • با آغاز فرایند جایابی، مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی نسبت به معرفی فرد به دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های آموزش عالی مجری رشته اعم از دولتی و غیردولتی رشته اقدام می‌نماید. پس از دریافت اعلام نیاز از یک یا چند دانشگاه یا مؤسسه، مراتب در کمیته جایابی مطرح شده و این امر موجب صدور ابلاغ بورس خواهد شد.
  • درصورت عدم موفقیت در جایابی به سبب عدم نیاز از سوی تمامی دانشگاه‌های مجری (و مؤسسات مرتبط) پرونده برای بررسی یا لغو تعهد به کمیته ارسال می‌شود.
  • بر اساس بخشنامه شماره ۱۵۶۰/۱۱ مورخ ۱۹/‏۰۳/‏۷۹‬ انتقال تعهدات خدمتی دانش آموختگان بورسیه‌های داخل و خارج از کشور و دانش آموختگان ارز بگیر به وزارت تنها با موافقت وزیر علوم، تحقیقات وفناوری امکان پذیر است. در صورت عدم نیاز و دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های آموزش عالی کشور به متعهدین خدمت به وزارت، و بر اساس تشخیص دفتر نظارت و ارزیابی آموزش عالی، انتقال تعهدات خدمتی آنها به سایر دستگاه‌ها، پس از تأیید کمیته لغو و انتقال تعهدات و موافقت وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بلامانع می‌باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت عتف مراجعه فرمائید.

آخرین ویرایش۰۹ مرداد ۱۳۹۸
تعداد امتیاز: میانگین امتیازات:
( ۱۳۸ )