دوره آموزشی کارشناس و تکنسین سیستم احتراق دیگ و مشعل موتورخانه در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

۲۶ مهر ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۹ کد : ۹۹۹۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۵۳
مدیریت کل تحصیلات تکمیلی و آموزش‌های تخصصی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران از برگزاری دوره آموزشی برای کارشناسان و تکنسین‌های سیستم احتراق دیگ و مشعل موتورخانه خبر داد.به گزارش روابط عمومی وزارت ع...
مدیریت کل تحصیلات تکمیلی و آموزش‌های تخصصی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران از برگزاری دوره آموزشی برای کارشناسان و تکنسین‌های سیستم احتراق دیگ و مشعل موتورخانه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، مدیریت تحصیلات تکمیلی و آموزش‌های تخصصی با همکاری پژوهشکده مکانیک سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران دوره آموزشی کارشناس و تکنسین سیستم احتراق دیگ و مشعل موتورخانه را به مدت دو روز برگزار می‌کند.
بر اساس ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب سال 1386، تمامی دستگاه‌های دولتی موظفند نسبت به اخذ معاینه فنی موتورخانه‌های خود (موضوع استاندارد ملی 16000) از شرکت‌های تأیید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد ایران اقدام کنند.
بدیهی است که اجرای این طرح بدون داشتن پشتوانه علمی و منابع انسانی متخصص منجر به اجرای نادرست و از بین رفتن اثربخشی آن خواهد شد.
گفتنی است دفتر نظارت بر استاندارد معیارهای مصرف انرژی و محیط زیست سازمان ملی استاندارد ایران با همکاری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و انجمن احتراق ایران اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی مخصوص کارشناسان شرکت‌های بازرسی فنی متقاضی دریافت گواهی‌نامه تأیید صلاحیت در حوزه این استاندارد ملی کرده‌است.