دهمین کنگرۀ بین‌المللی مهندسی عمران در دانشگاه تبریز برگزار می شود

۱۱ آبان ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۲ کد : ۹۹۴۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۵۳
دهمین کنگرۀ بین‌المللی مهندسی عمران" اردیبهشت ۱۳۹۴ در دانشگاه تبریز برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی...
دهمین کنگرۀ بین‌المللی مهندسی عمران در دانشگاه تبریز برگزار می شود
                            دهمین کنگرۀ بین‌المللی مهندسی عمران" اردیبهشت ۱۳۹۴ در دانشگاه تبریز برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر ناصر تقی‌زادیه  دبیر این کنگره با بیان اینکه مهلت ارسال مقالات کامل به این کنگره اول آذرماه سال جاری می باشدگفت: این کنگره از ۱۵ تا ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در دانشکدۀ مهندسی عمران این دانشگاه برگزار می شود. 
وی، با اشاره به اینکه تا به امروز دو هزار 400 چکیده مقاله به دبیرخانه این کنگره ارسال شده است، تصریح کرد: نتیجه داوری این مقالات 15 دی ماه سال جاری، از طریق سایت کنگره اعلام می شود.
دکتر تقی‌زادیه  در ادامه با اشاره به اینکه دهمین کنگرۀ بین‌المللی مهندسی عمران با مشارکت اعضای هیئت‌ علمی دانشگاه‌ها، پژوهشگران و صنعتگران و با همکاری شرکت‌کنندگان و مقامات عالی‌ رتبۀ وزارت‌خانه‌های راه و شهرسازی، علوم، تحقیقات و فنّاوری، نیرو و نیز سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور برگزار می‌شود، افزود: یکی از اهداف اصلی این کنگرۀ سه روزه، در دانشگاه تبریز، فراهم‌آوردن امکانی برای شرکت‌کنندگان است تا بتوانند دستاوردها و خدمات و آخرین تکنولوژی‌های مرتبط با حوزۀ تخصصی خود را به مخاطبان حاضر در این کنگره ارائه دهند.
به گفته وی، در کنار برنامه‌های اصلی کنگره، یعنی ارائۀ مقالات علمی و برگزاری نشست ‌های تخصصی، برنامه‌های جنبی چون برپایی نمایشگاه مقالات پوستری، دوره‌های آموزشی کوتاه مدت،کارگاه‌های تخصصی، نمایشگاه جانبی برای معرفی شرکت‌ها و کسب‌ وکارهای مرتبط و معرفی محصولات و خدمات، انتخاب بهترین مقاله، نشست تخصصی، غرفه و .. برگزار می شود.