دکترعبدخدایی: انقلاب اسلامی ایران ثمره‌ رشادت‌ها و فداکاری مردم یک نسل است

۲۱ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۵ کد : ۹۹۲۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۰
‌ویژه‌برنامه‌ گرامیداشت دهه‌ فجر باحضور دکترمحمدمهدی عبدخدایی دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام دردانشگاه شهرکرد برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر عبدخدایی دراین برنامه ضمن معرفی و اشاره به برخ...
‌ویژه‌برنامه‌ گرامیداشت دهه‌ فجر باحضور دکترمحمدمهدی عبدخدایی دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام دردانشگاه شهرکرد برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر عبدخدایی دراین برنامه ضمن معرفی و اشاره به برخی از فعالیت‌های خود در دوران انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی ایران ثمره‌ رشادت‌ها و فداکاری مردم یک نسل است و افراد زیادی با شهادت، اسارت و سختی‌های زیاد سلطنت ستم شاهی را به زیر کشیدند.
وی دربخش دیگری از سخنان خود به تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت و افزود: مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی بازگشت جامعه به هویت اسلامی خود بود چرا که اسلام برگرفته از فطرت انسان است و رمز تداوم انقلاب اسلامی هماهنگی انقلاب اسلامی با فطرت و جان مردم دانست چرا که فطرت انسان‌ها مخالف زورگویی و جنایت است. درحالی که ماهیت نظام استکباری بر زورگویی و خشونت قرار گرفته است.
دکترعبدخدایی درپایان با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی امسال پرشکوه‌تر از گذشته خواهد بود، گفت: ملت ایران همچون گذشته در راهپیمایی 22 بهمن حاضرشده و اثبات می‌کنند که فشارهای غرب نمی‌توانند آنان را از اهداف و آرمان‌هایشان باز دارند.
گفتنی است دکترمحمدمهدی عبد خدایی از فعالان سیاسی کشور است و وی در زمان انقلاب از اعضای  فدائیان اسلام و از دوستان شهیدنواب صفوی بوده و هم‌اکنون دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام است.