دکتر نجفی :مدت فعالیت من در وزارت علوم ، کوتاه اما شیرین و هیجان انگیزطی شد

۰۸ آذر ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۱ کد : ۹۹۰۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۱۵
مراسم معارفه وزیر جدید علوم، تحقیقات و فناوری صبح امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور، معاونان این وزارتخانه و روسای دانشگاه‌ها و پژوهشگاه ها در ساختمان وزارت علوم برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت ...
دکتر نجفی :مدت فعالیت من در وزارت علوم ، کوتاه اما شیرین و هیجان انگیزطی شد
مراسم معارفه وزیر جدید علوم، تحقیقات و فناوری صبح امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور، معاونان این وزارتخانه و روسای دانشگاه‌ها و پژوهشگاه ها در ساختمان وزارت علوم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکترمحمدعلی نجفی سرپرست سابق وزارت علوم در این مراسم در سخنانی اظهار داشت: مدت فعالیت من در این وزارتخانه کوتاه اما شیرین  و هیجان انگیزطی شد، زیرا از یک طرف با همکارانی که در سالهای دور همکار بودیم مجددا همکار شدیم و از طرف دیگر با دوستان جدیدی که برخی از آنها در زمان گذشته دانشجو بودند امروز به عنوان یک استاد دانشگاه  وارد حوزه آموزش عالی شده بودند آشنا شدیم.
دکترنجفی افزود: در این مدت شاهد تلاش شبانه روزی همکاران خود در وزارت علوم و دانشگاه‌ها بودم و از همه تشکر می‌کنم.
وی ضمن خیرمقدم به دکتر فرهادی وزیر علوم افزود: دکتر فرهادی از مدیران باتجربه، لایق و عالم نظام جمهوری اسلامی ایران هستند. ایشان مدتی کارهای علمی را بر کارهای اجرایی ترجیح دادند، اما اکنون به دلیل شرایط حساس وزارت علوم این مسئولیت را پذیرفتند.
سرپرست  سابق وزارت علوم افزود: دکتر فرهادی امروز وارد وزارت علوم و فضای آموزش عالی شدند و با حضورشان آرامشی بر مجموعه حاکم شد. مجلس شورای اسلامی ایشان را با رای خوبی مورد تایید قرار داد و امیدوارم در طول این چند سال که برای خدمت فرصت دارند خداوند بر توفیق ایشان بیفزاید.
گفتنی است در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین محمدیان نماینده ولی فقیه در دانشگاه ها، دکتر  سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس جمهوری، حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهوری، دکتر سورنا ستاری معاون علمی رئیس جمهوری، دکترحداد عادل، قاسم جعفری، عبدالرضا عزیزی و الیاس نادران نمایندگان مجلس شورای اسلامی، محمد رضا صادق مشاور رسانه ای رئیس جمهوری، دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، برخی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، معاونان وزارتخانه علوم، تحقیقات و فناوری و روسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی حضور داشتند.