دکتر میرزایی: اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک برگزار می شود

۲۵ آبان ۱۳۹۳ | ۱۳:۴۵ کد : ۹۹۰۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۱۷۱
دکترحسین میرزایی مدیرکل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری گفت: اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهراء اول آذرماه برگزار می شود. به گزارش روا...
دکترحسین میرزایی مدیرکل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری گفت: اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهراء اول آذرماه برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  دکترمیرزایی با اعلام این خبر گفت: دومین جشنواره و نمایشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهراء و همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم  و ستاد مبارزه با مواد مخدر درسطح  دانشگاه ها و مرکز آموزش عالی استان های تهران،  البرز،  مرکزی،  قم و اصفهان  برگزار شده است.
وی افزود: این جشنواره با هدف مشارکت بیشتر دانشجویان در مقوله پیشگیری از اعتیاد و ارتقای سطح سلامت وکاهش آسیب های اجتماعی محیط های آموزشی در قالب های متنوع فرهنگی، اجتماعی و هنری در سطح دانشگاه های کشور برنامه ریزی شده است.
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد: داوری آثار رسیده به این جشنواره انجام شده و درنظر است نمایشگاهی ازآثار رسیده دانشجویان به مدت 4 روز در دانشگاه الزهرا برپا شود.
دکترمیرزایی درادامه گفت: جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به صورت منطقه ای و به میزبانی 5 دانشگاه که هریک دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان هایی را تحت پوشش خود دارند، برگزار می شود.
گفتنی است درنظر است سومین دوره آن در سال جاری به میزبانی دانشگاه های تبریز،  بجنورد، یزد،  کردستان و خلیج فارس برگزار شود.