دکتر میرزایی ازبرگزاری مرحله کشوری بیست و نهمین جشنواره سراسری قرآن کریم دانشجویان خبر داد

۱۹ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۸:۱۴ کد : ۹۹۰۴ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۱۴
مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: مرحله کشوری بیست و نهمین جشنواره قرآنی دانشجویان به میزبانی دانشگاه ایلام برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم؛ دکتر حسین میرزایی با اعلام این خبر...
دکتر میرزایی ازبرگزاری مرحله کشوری بیست و نهمین جشنواره سراسری قرآن کریم دانشجویان خبر داد
مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: مرحله کشوری بیست و نهمین جشنواره قرآنی دانشجویان به میزبانی دانشگاه ایلام برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم؛ دکتر حسین میرزایی با اعلام این خبر اظهار داشت: مرحله دانشگاهی بیست ونهمین جشنواره سراسری قرآن دانشجویان در بهمن ماه سال 92 و مرحله منطقه ای آن در اردیبهشت ماه سال جاری در سطح دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی انجام شده و مرحله کشوری این جشنواره از 1 الی 3 شهریور ماه به میزبانی دانشگاه ایلام برگزار خواهد شد.
وی افزود: این جشنواره در پنج بخش شفاهی، کتبی، پژوهشی، ادبی و هنری برگزار می شود که از زیر مجموعه بخش های فوق می توان به ترتیب و به اختصار رشته های تلاوت  وحفظ قرآن، قرآن شناسی و مفاهیم قرآنی، کتاب و مقاله، شعر و داستان، خوشنویسی و طراحی را نام برد.
دکتر میرزایی  خاطر نشان کرد: نفرات برتر مرحله کشوری این مسابقات به مرحله ملی جشنواره قرآنی دانشجویان که با حضور دانشجویان دانشگاه های تابعه وزارت علوم، وزارت بهداشت، آزاد اسلامی، پیام نور، فرهنگیان، علمی کاربردی، فنی و حرفه ای و علوم معارف قرآن کریم که به میزبانی دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد راه می یابند.