دکتر سرلک: دانشگاه پیام نور باید مانند انقلاب، نورانیت را به اقصی نقاط جهان برساند

۲۱ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۰ کد : ۹۸۶۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۷۵
دکترمحمدعلی سرلک سرپرست دانشگاه پیام نور درجشن پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دانشگاه پیام نور باید مانند انقلاب، نورانیت را به اقصی نقاط جهان برساند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سرلک درجشنی که به...
دکترمحمدعلی سرلک سرپرست دانشگاه پیام نور درجشن پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دانشگاه پیام نور باید مانند انقلاب، نورانیت را به اقصی نقاط جهان برساند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سرلک درجشنی که به مناسبت جشن پیروزی انقلاب اسلامی در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد، گفت: انقلاب ما انقلابی نورانی است و دانشگاه ما نیز دانشگاه پیام نور است و رسالت دارد که این نورانیت را به اقصی نقاط کشور و جهان برساند. ما می خواهیم به همگان نشان دهیم که درسایه توکل به خدا و خودباوری و اعتماد به نفس می توانیم به قله های علم و دانش و معنویت دست یابیم.
سرپرست دانشگاه پیام نور ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای انقلاب گفت: خدای را شاکرم که به برکت رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، انقلاب ما به انقلابی مردمی، الهی و بی بدیل در دنیا تبدیل شده است و همه دانشگاهیان باید درعمل به مسئولیت خطیر خود در حفظ این انقلاب اهتمام ورزند و از تمامی مجموعه دانشگاه پیام نور دعوت می کنم تا با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن ماه، اقتدار، همدلی و وحدت خود را به رخ جهانیان بکشند.
سرپرست دانشگاه پیام نور با اشاره به توانمندی های این دانشگاه گفت: دانشگاه پیام نور به همت سرمایه های انسانی خود طی 25 سال توانست دستاوردهای ارزنده  و قابل افتخاری ارائه دهد و از آن جمله می توان به شکستن سد کنکور،  گسترش آموزش عالی در اقصی نقاط کشور، تلاش در جهت برقراری عدالت، خدمت رسانی به اقشار محروم، تربیت دانشجویان زبده و مومن که در هر آزمون افتخارآفرینی می کنند، تدوین 2000 عنوان کتاب خودآموز، پوشش دهی 850 هزار دانشجو، راه اندازی کلیه مقاطع تحصیلی، فراهم ساختن زیرساخت های بی نظیر آموزشی، کارگاهی و فناوری در اقصی نقاط کشور، دستیابی به رتبه هشتم پژوهشی و رتبه دوم قرآنی و فرهنگی در بین دانشگاه های کشور، کمک به ارتقای علم و فرهنگ و تاسیس 19 دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه های پیام نور استان ها اشاره کرد.
دکترسرلک ضمن قدردانی صمیمانه از همراهی و همدلی اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور، گفت: رسیدن به این جایگاه جز با همدلی این عزیزان امکان پذیر نبوده است.
وی همچنین از دکتر روحانی که با تاکید بر تدبیر و عقلانیت روح امید و نشاط را در جامعه زنده کرد ، تشکر و قدردانی کرد.
سرپرست دانشگاه پیام نور همچنین  ازدکتر فرهادی وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری به دلیل اعتماد به دانشگاه پیام نور به عنوان دانشگاهی که قشر عظیمی از دانشجویان سراسر کشور را تحت پوشش دارد و فراهم کردن امکان حضور این دانشگاه درشورای گسترش و شورای عالی آموزش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قدردانی کرد.
وی افزود: مجموعه دانشگاه پیام نور بر آن است که با همدلی و همراهی صمیمانه در جهت ارتقای برند و جایگاه دانشگاه گام بردارد به نحوی که اساتید، کارکنان و دانشجویان به حضور خود در این دانشگاه افتخار کنند.