دفتر مرکز آزمون دانشگاه خوارزمی آغاز به کار کرد

۲۴ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۴:۳۲ کد : ۹۸۱۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۱۵
با حضور رئیس، هیئت رئیسه و جمعی از استادان و مدیران دانشگاه خوارزمی، مراسم گشایش دفتر مرکز آزمون  این دانشگاه در طبقۀ سوم ساختمان ادبیات و علوم انسانی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت ع...
با حضور رئیس، هیئت رئیسه و جمعی از استادان و مدیران دانشگاه خوارزمی، مراسم گشایش دفتر مرکز آزمون  این دانشگاه در طبقۀ سوم ساختمان ادبیات و علوم انسانی برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سبحان اللهی رئیس دانشگاه خوارزمی، ضمن تبریک گشایش این مرکز اظهار داشت: با توجه به محدودیت های عمر و مسئولیت، باید با استفاده از امکانات موجود، تمام تلاش خود را برای ارتقای جایگاه دانشگاه و سطح علمی آن به عنوان اولین مرکز آموزش عالی کشور با توجه به رقابت بین دانشگاه ها، به کار ببریم. 
وی افزود: دانشگاه پتانسیل های خوبی دارد و باید برای ارتقای برند و رتبه دانشگاه از آن استفاده شود و گشایش این مرکز، قدمی موثر و بایشته برای رسیدن به این مقصد است و ابزار خوبی برای جذب دانشجو به شمار می آید.
  سپس دکتر کامران احمدگلی، مدیر گروه زبان های خارجی، گزارشی از فعالیت های سخت افزاری، نرم افزاری، اعتباری و اجرایی (پی گیری مصوبۀ هیئت امنا) ارائه کرد. 
در ادامه این برنامه دکتر هاشمی، رییس مرکز آزمون زبان با تشکر از حمایت های بی شائبۀ ریاست و سایر مسئولان دانشگاه در کمک به شکل گیری و گشایش این مرکز، چشم انداز بسیار خوبی برای آن پیش بینی کرد و همکاری و همدلی استادان گروه زبان های خارجی را برای تقویت و توسعۀ این مرکز ضروری دانست.