دعوت هیئت رئیسه دانشگاه مازندران برای حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن

۲۱ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۴:۴۸ کد : ۹۸۰۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۲۳
هیئت رئیسه دانشگاه مازندران از عموم ملت قهرمان ایران و بویژه جامعه دانشگاهی کشور دعوت کرد همچون سال های گذشته، با حضور گسترده و با شکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، آغاز طلیعه ی سی و هفتمین بهار ا...
هیئت رئیسه دانشگاه مازندران از عموم ملت قهرمان ایران و بویژه جامعه دانشگاهی کشور دعوت کرد همچون سال های گذشته، با حضور گسترده و با شکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، آغاز طلیعه ی سی و هفتمین بهار انقلاب اسلامی را جشن بگیرند.
       یه گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این دعوت آمده است:
       ماه بهمن یادآور پیروزی شکوهمند ملت بزرگ ایران است که با رهبری معمار بزرگ انقلاب - خمینی کبیر -  و رشادت ها و پایمردی های میلیونها ایرانی سرفراز و آزادی خواه میسر شده است.
     حضور باصلابت ملت شریف ایران به ویژه دانشگاهیان غیور و فهیم و فرهیخته در تمامی برهه های حساس انقلاب نشانگر ایمان و اعتقاد راسخ آنان به مبانی و اصول انقلاب اسلامی است که بی شک تضمین حیات این شجره طیبه مرهون فداکاریهای همه جوانان این مرز و  بوم است.
       بار دیگر یک صدا و دست در دست یکدیگر، با حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، نشان دهیم که ملت ایران با ارزش‌های انقلابی و اسلامی خود تا سرحد جان ایستاده و در مقابل متجاوزان به حقوق، حرمت و کرامت‌های انسانی و الهی کوتاه نخواهد آمد و روز سرنوشت ساز دیگری را در تاریخ این سرزمین ثبت و ضبط خواهند کرد.