دعوت رییس دانشگاه پیام نور از دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۰:۲۵ کد : ۹۸۰۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۴۸
دکترعلی اصغر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور طی پیامی ضمن تبریک سالروز سی و هفتمین بهار عزت و آزادی ، دانشگاهیان را به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، د...
دکترعلی اصغر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور طی پیامی ضمن تبریک سالروز سی و هفتمین بهار عزت و آزادی ، دانشگاهیان را به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درمتن پیام دکتر رستمی ابوسعیدی آمده است:
پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در یوم الله 22 بهمن ماه نقطه عطف تاریخ و نمونه وحدت، همدلی ، ایثار و فداکاری ملت ایران است. در آن ایام نورانی، ملت سرافراز ایران اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) عمیق ترین تحولات حماسه آفرین را بر محور ایمان رقم زدند و با ایستادگی بر سر آرمان ها و ارزش های اسلام ناب، دست بیگانگان و مستکبران را از تعرض به کشور ولایت مدار خویش کوتاه کردند.
اینک که این ثمره ارزشمند، سی و هفتمین سال خود را سپری می کند، بر هر ایرانی سرافراز لازم است که برای دفاع از آرمان های بنیانگذار انقلاب و شهدای سرافرازش و نیز حفظ آرمان های انقلاب اسلامی، تا پای جان ایستادگی کند.
اکنون که در ایام اوج افتخارات نظام جمهوری اسلامی قرار داریم، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور با شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن 1393 با حضوری هوشیارانه،‌ تجدید میثاق با آرمان های والای حضرت امام خمینی (ره) و بیعت مجدد با مواضع حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، عزم، عزت و عظمت ملت سرافراز ایران اسلامی را به نمایش در می آورند.
این حضور پرشور قطعا نمایانگر وحدت و همدلی مردم ایران و گامی سازنده درجهت تحقق اهداف دولت محترم تدبیر و امید و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دوران طلایی پسا برجام است .
اینجانب بار دیگر  از جامعه دانشگاهی و اساتید و پژوهشگران کشور که نقشی برجسته و تاثیرگذار در حفظ آرمان های انقلاب شکوهمند اسلامی دارند، دعوت می کنم تا همصدا با دیگر اقشار جامعه در راهپیمایی22 بهمن ماه حضور یابند.