دعوت رؤسای دانشگاه های استان یزد از عموم مردم و دانشگاهیان برای راهپیمایی 22 بهمن

۲۳ بهمن ۱۳۹۳ | ۲۲:۰۰ کد : ۹۷۹۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۲۴
رؤسای دانشگاه های استان یزد با صدور پیامی از عموم مردم عزتمند و پر افتخار ایران اسلامی به ویژه اقشار دانشگاهی دعوت کردند در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت کنند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در ای...
رؤسای دانشگاه های استان یزد با صدور پیامی از عموم مردم عزتمند و پر افتخار ایران اسلامی به ویژه اقشار دانشگاهی دعوت کردند در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت کنند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این پیام آمده است:
22 بهمن ماه همان روزی که ندای استقلال طلبی، آزادی خواهی  و اسلام باوری ملت غیور ایران به بار نشست و در خیزشی مردمی به رهبری زعیم عالی قدر خود حضرت امام خمینی (ره) به سالها استیلای استعمار، خودکامگی و تحقیر در این سرزمین پایان داد.
22 بهمن یادآور طلیعه روزگاری است که ملت عزتمند ایران تصمیم گرفت تا مسیر رشد و تعالی خود را با تکیه بر توانمندی ها و استعدادهای درونی در عرصه های ملی و بین‌المللی پرتوان‌ و با صلابت بپیماید.
دانشگاهیان دانشگاه های استان یزد امسال باشکوهتر از سال‌های قبل همراه و همصدا با امت سرافراز ایران در راهپیمایی بزرگ یوم الله 22 بهمن شرکت خواهند کرد و در مسیر نیل به آرمان‌های بلند امام و شهدا و پیروی از اهداف مقم معظم رهبری میثاقی دوباره خواهند داشت.