دعوت دانشگاه هنر اسلامی تبریز برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

۱۰ تیر ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۷ کد : ۹۷۹۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۸۵
دانشگاه هنر اسلامی تبریز با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس ضمن اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین از تمامی اقشار مختلف مردم ایران جهت حضور پرشور در راهپیمایی این روز دعوت کرد.به گزارش روابط عم...
دعوت دانشگاه هنر اسلامی تبریز برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس
دانشگاه هنر اسلامی تبریز با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس ضمن اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین از تمامی اقشار مختلف مردم ایران جهت حضور پرشور در راهپیمایی این روز دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این بیانیه آمده است :
روز قدس روز آرمان‌ها و اهداف مقدس امت اسلامی است.
روز قدس روز همبستگی مسلمانان جهان با ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین و روز انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی به عنوان دشمن مشترک امت اسلامی است .
روزی که نشان از بیداری اسلامی ملت‌های مسلمان نسبت به فلسطین و مردم آن دارد و همه مسلمانان و آزادگان جهان با احساس مسئولیت باید مسئله فلسطین را در صدر مسایل خود قرار دهند. 
ملت شریف ایران در این روز به صحنه می آیند تا به جهانیان نشان دهند که ابتکار حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در نامگذاری این روز به عنوان روز اسلام ، قبله اول مسلمانان را از مرز جغرافیایی و ملیتی فراتر برده و با معنایی اعتقادی و معنوی به جریانی جهانی و بین المللی مبدل ساخته است .
دانشگاه هنر اسلامی تبریز با گرامیداشت روز جهانی قدس و تأکید بر حضور دانشگاهیان در راهپیمایی این روز از عموم ملت شهیدپرور و همیشه در صحنه ایران اسلامی دعوت می نماید تا با تاسی به رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت ا... خامنه‌ای (مدظله‌العالی) با حضور یکپارچه خود با آرمان‌های قدس شریف تجدید میثاق نموده و حمایت همه جانبه خود را از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین به جهانیان اعلام کنند.