دستاوردهای نوزدهمین نشست شورای هماهنگی COMSATS

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۱ کد : ۹۷۲۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۵
نوزدهمین نشست شورای هماهنگی COMSATS دراسلام آباد پاکستان برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، با توجه به عدم امکان حضور دکترمضطرزاده معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و دکترمو...
نوزدهمین نشست شورای هماهنگی COMSATS دراسلام آباد پاکستان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، با توجه به عدم امکان حضور دکترمضطرزاده معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و دکترمولی‌نژاد قائم مقام رئیس سازمان درامور بین‌الملل دراین نشست، گزارش فعالیت‌ها و پیشنهادات برای همکاری‌های مشترک آتی درقالب متن سخنرانی و بیانیه را تجمل حسین معاون رئیس COMSATS قرائت کرد.
همچنین برگزاری سه کارگاه و نشست تخصصی را سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با حمایت و مشارکت COMSATS در دستور کار نشست قرار داد.
گفتنی است از جمله دستاوردهای دیگر این نشست می‌توان به برگزاری اولین نشست تخصصی و کارگاه آموزشی منطقه‌ای با عنوان «انرژی‌های تجدیدپذیر با تمرکز بر فناوری میکروآلگ و بهره‌برداری از منابع اقیانوس، پیل سوختی و سلول خورشیدی» در آبان ماه سال جاری به میزبانی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و با همکاری دانشگاه سیستان و بلوچستان با توجه به محوریت کارگروه انرژی‌های نو در سطح کشورهای عضو COMSATS با پوشش هزینه حضور 5 مدرس و محقق بین‌المللی توسطCOMSATS اشاره کرد.