درخشش طرح های شرکت های فناور پارک یزد درجشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته دبی

۰۹ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۱ کد : ۹۶۵۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۶۱
طرح های برتر جاذب برای سرمایه گذاری شرکت های فناور پارک علم و فناوری یزد، در دومین دوره جشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته، در دبی به سرمایه گذاران خارجی معرفی و مورد استقبال برخی از ارگان های این ...
طرح های برتر جاذب برای سرمایه گذاری شرکت های فناور پارک علم و فناوری یزد، در دومین دوره جشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته، در دبی به سرمایه گذاران خارجی معرفی و مورد استقبال برخی از ارگان های این کشور قرارگرفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درپی برگزاری "نخستین جشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته "  در کرمان و حضور پارک علم و فناوری یزد دراین رویداد که با حضور سرمایه گذاران و تجار ایرانی خارج ازکشور وبا هدف سرمایه گذاری و تجاری سازی محصولات فناوری انجام گرفت، تعدادی از طرح های شرکت های مستقر در پارک ارائه و درنهایت طرح تولید رزین ازشرکت پترو اکتان ایساتیس به عنوان طرح برتر شناخته شد و لوح تقدیر دبیر علمی جشنواره را دریافت کرد.
با فراخوان دومین دوره این جشنواره، تعداد 2 طرح از 12 طرح برتر جاذب برای سرمایه گذاری از پارک یزد به صورت ارائه حضوری و 3 طرح به صورت پوستری انتخاب شده و در سوم خرداد به سرمایه گذاران خارجی معرفی شد.