درخشش دانشجویان پسر دانشگاه مازندران در المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور

۰۸ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۲ کد : ۹۶۳۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۲۹
دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این د...
دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،      در این دوره از مسابقات که با حضور دانشجویان پسر سراسر کشور برگزار شد دو تن از دانشجویان دانشگاه مازندران موفق به کسب مقام قهرمانی و نایب قهرمانی شدند.
دکتر مرتضی دوستی مدیر تربیت بدنی دانشگاه مازندران افزود:سید صابر میرزاده موفق به کسب عنوان قهرمانی در رشته کشتی فرنگی در وزن 71 کیلو  شد و مدال طلا را به گردن آویخت و شهریار نظری دیگر دانشجوی  دانشگاه مازندران در رشته دو و میدانی در ماده پرتاب چکش و ماده دهگانه موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شد و صاحب گردن آویز نقره شد.
گفتنی است دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور از تاریخ 29 مرداد در رشته های فوتبال، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، دو و میدانی، شنا، بدمینتون، کشتی آزاد و فرنگی به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزارشد که رشته های اعزامی دانشگاه مازندران در این دوره از مسابقات شامل فوتبال، تنیس روی میز، دو و میدانی، والیبال و کشتی آزاد و فرنگی بود.