دراختتامیه پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری ازپارک علم و فناوری یزد تجلیل شد

۳۰ آذر ۱۳۹۴ | ۱۴:۲۷ کد : ۹۶۲۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۹۳
دراختتامیه پنجمین کنفرانس بین المللی و نهمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری از پارک علم و فناوری یزد تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، پارک یزد در دومین روز این کنفرانس، پانل تخصصی "پارک های علم و ...
دراختتامیه پنجمین کنفرانس بین المللی و نهمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری از پارک علم و فناوری یزد تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، پارک یزد در دومین روز این کنفرانس، پانل تخصصی "پارک های علم و فناوری در ایران؛ نقش ها، مزایا و چالش ها" را در راستای اهدافی ازجمله توسعه ظرفیت ها و قابلیت های پارک های علم و فناوری درتوسعه کسب و کارهای فناورانه و ارتقای سطح فناوری منطقه ای و ملی با تحلیل چالش شناخت دقیق از اثرات پارک های علم و فناوری و موانع پیش رو و ارائه راهکارهایی برای کمک به ارتقای پارک های علم و فناوری برگزارکرد.
درنخستین روز این کنفرانس منوچهر منطقی رئیس کنفرانس، محمدرضا آراستی رییس کمیته علمی این کنفرانس، پروفسور او گرن استرند استاد اقتصاد و مدیریت و بنیانگذار مرکز مطالعات مالکیت فکری در chalmers university of technology سوئد، حمید نوری استاد مدیریت فناوری و ادغام سازمانی در wilfrid laurier university کانادا، شهرام مصباح موسس و مدیرعامل شرکت strategic manufacturing solutions ILEDGE/INC امریکا، داریوش محجوبی  استاد مدیریت کسب وکار و کارآفرینی university of texas امریکا، کیوان وکیلی استادیار استراتژی و کارآفرینی در londen business school انگلستان، اندره پیکالوگا استاد مدیریت نوآوری در scuola superior sant'Anna و رییس Italian network of university technology transfer offices (NETVAL) ایتالیا سخنرانی کردند.
منطقی رئیس کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری درمتن تقدیرنامه از پارک یزد که با برگزاری این پانل تخصصی درپنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری، با به اشتراک گذاری تلاش ها، دستاوردها و تجربیات، درغنی تر کردن محتوای علمی، این کنفرانس را یاری دادند تشکر کرد.
همچنین پارک علم و فناوری یزد نیز به عنوان یکی از حامیان داخلی حضور پررنگی دراین کنفرانس داشت.
گفتنی است درپایان این کنفرانس نیز یک پانل تخصصی ویژه با عنوان گفتگوی سیاسی برگزار شد.