در آستانه آغاز سال تحصیلی 95-96 جلسه ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه صنعتی ارومیه برگزارشد

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۷ کد : ۹۵۲۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۸۶
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه صنعتی ارومیه با حضور دکترعبدالهی شریف رئیس دانشگاه و مهندس فعال مدیرکل بنیادشهید و ایثارگران استان آذربایجان غربی و سایر مسئولان ذیربط ...
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه صنعتی ارومیه با حضور دکترعبدالهی شریف رئیس دانشگاه و مهندس فعال مدیرکل بنیادشهید و ایثارگران استان آذربایجان غربی و سایر مسئولان ذیربط دراین دانشگاه برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین جلسه، ابتدادکتر عبدالهی شریف رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه در سخنانی خدمت به یادگاران شهدا و ایثارگران را مایه مباهات و افتخار دانست و اظهار داشت: این دانشگاه با همه توان و قدرت به صورت همه جانبه آماده ارتقای سطح علمی و پژوهشی و تخصصی دانشجویان شاهد و ایثارگران بوده و در جهت رفع نیاز ها و مشکلات این قشر از دانشجویان از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.
سپس حجت الاسلام والمسلمین صادقی مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی ارومیه، ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدای گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بر لزوم پیگیری مشکلات و مسائل مربوط به یادگاران ایثار و شهادت تاکید کرد.
حجت الاسلام صادقی پیگیری مسائل آموزشی و فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر را از اولویت های مهم دانست و گفت: این گروه از دانشجویان باید برای سایرین الگو و سرمشق شوند.
مهندس خداوردی زاده رئیس گروه امور دانشجویان شاهد و ایثارگردانشگاه صنعتی ارومیه نیز در سخنانی ضمن خیرمقدم به مسئولان بنیاد شهید و امورایثارگران استان، به ارائه گزارشی از عملکرد ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه، وضعیت آموزشی دانشجویان تحت پوشش، چگونگی انجام مشاوره فردی و گروهی و برنامه های این ستاد برای سال تحصیلی جدید پرداخت.
 درادامه جلسه ، مهندس فعال مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران استان آذربایجان غربی نیز ضمن ابراز خرسندی از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته ، از ریاست و سایر دست اندرکاران دانشگاه صنعتی ارومیه جهت خدمت به دانشجویان خانواده شهید و ایثارگر قدردانی کرده و آمادگی  خود را جهت همکاری و تبادل نظر و تجربیات هرچه بیشتر برای رشد و تعالی یادگاران ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد.