دبیر جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی منصوب شد

۲۴ تیر ۱۳۹۳ | ۱۵:۲۳ کد : ۹۴۸۲ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۹۳
دکتر سروش علیمرادی در حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان دبیر جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی برای سه دوره آینده منصوب شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این حکم آمده است: نظر ب...
دبیر جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی منصوب شد
دکتر سروش علیمرادی در حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان دبیر جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی برای سه دوره آینده منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این حکم آمده است: نظر به مراتب تعهد، سوابق علمی و تجارب ارزنده جنابعالی، بر مبنای بند ۲ ماده ۱۱ آیین نامه جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی و بنا به پیشنهاد رییس محترم شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی و تایید معاون محترم پژوهش و فناوری به عنوان دبیر جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی برای دوره‌های یازدهم، دوازدهم و سیزدهم منصوب می‌شوید.
گفتنی است دکتر علیمرادی دارای دکترای آمار از دانشگاه کارلتون کانادا بوده و هم اکنون عضو هیئت علمی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه صنعتی اصفهان است، وی دبیری جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی را از دوره چهارم تاکنون بر عهده داشته و در حال حاضر رییس مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی اصفهان است.