دانشکده برق و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا کلنگ زنی شد

۱۴ مهر ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۰ کد : ۹۴۵۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۹۳
مراسم کلنگ زنی دانشکده برق و علوم کامپیوتر با حضور دکتر توکلی سرپرست دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان ، دکتر پزشکیان وزیر اسبق بهداشت و درمان و نماینده مردم تبریزدر مجلش شورای اسلامی و با حضو...
مراسم کلنگ زنی دانشکده برق و علوم کامپیوتر با حضور دکتر توکلی سرپرست  دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان ، دکتر پزشکیان وزیر اسبق بهداشت و درمان و نماینده مردم تبریزدر مجلش شورای اسلامی و با حضور چند تن از اعضای شورای شهر ،هیئت علمی و پرسنل دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم در این مراسم دکتر توکلی پس از تبریک عید سعید قربان در خصوص احداث این  ساختمان اظهار داشت : مساحت دانشکده پنج هزار متر مربع می باشد و اعتبار ساخت آن بالغ بر شش و نیم میلیارد تومان خواهد بود  که از سوی بنیاد مستضعفان تامین و در مدت هیجده ماه به بهره برداری خواهد رسید  و با توجه به اینکه تمامی ساختمان های دانشگاه به نام های ائمه اطهار نامگذاری شده اند این دانشکده نیز با توجه به در پیش بودن عید غدیر خم به نام امام علی (ع) نامگذاری خواهد شد.
گفتنی است در مورخ 28/7/1386 توافقی مابین وزارت علوم و بنیاد مستضعفان صورت گرفت که اعتبار ساخت این دانشکده از منابع بنیاد مستضعفان  تامین و پس از حدود هفت سال از مدت زمان سپری شده هم اکنون با همراهی و همکاری و پیگیری مسئولین  دانشگاه ،خیر گرامی و نماینده بهبهان کلنگ احداث  ساختمان به زمین زده شد.
دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان هم اکنون با سه دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست،دانشکده فنی و مهندسی و علوم پایه با بیش از دو هزار دانشجو محور توسعه و پیشرفت  شهرستان بهبهان می باشد.