دانشگاهیان دانشگاه الزهرا(س) هتک حرمت به ساحت پیامبر رحمت رسول اکرم(ص) را محکوم کردند

۲۹ دی ۱۳۹۳ | ۱۳:۰۳ کد : ۹۴۴۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۵۱
اعضای شورای دانشگاه الزهرا(س) توهین به پیامبر نور و رحمت را که این بار با دستاویز قراردادن حمله تروریستی از پیش طراحی شده توسط هفته نامه شارلی ابدوی فرانسه انجام شد ، محکوم کردند. به گزارش روابط عمومی ...
اعضای شورای دانشگاه الزهرا(س) توهین به پیامبر نور و رحمت را که این بار با دستاویز قراردادن حمله تروریستی از پیش طراحی شده توسط هفته نامه شارلی ابدوی فرانسه انجام شد ، محکوم کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترانسیه خزعلی رئیس دانشگاه الزهرا(س) ضمن اشاره به حمله تروریستی به این نشریه و تقبیح عملیات تروریستی که منجر به کشته شدن 17 نفر از شهروندان فرانسوی توسط تروریست های دست نشانده سران غربی درقالب تشویش چهره مسلمانان انجام گردیده، هتک حرمت به پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد (ص) را در کشوری با داعیه آزادی و دفاع از حقوق شهروندی محکوم کرده و از این که حقوق و حرمت اولیه هزاران مسلمان فرانسوی مورد تعرض قرار می گیرد و علائق میلیون ها مسلمان در سراسر جهان به تمسخر گرفته می شود، اظهار تاسف کرد.
وی ادامه داد: جامعه دانشگاهی الزهرا(س) این حرکت سخیف را محکوم دانسته و اعلام می کنند هیچ انسان آزاده ای بی حرمتی به پیامبران الهی و مقدسات را بر نمی تابد.