دانشگاه یاسوج رتبه ممتاز برگزاری آزمون‌های سراسری را کسب کرد

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۳ کد : ۹۴۰۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۷۵
دکترعباس نیک‌نژاد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یاسوج از کسب رتبه ممتاز این دانشگاه دربرگزاری آزمون‌های سراسری درسال 94 خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت، دکترنیک‌نژاد گفت: وزارت علوم با بررس...
دکترعباس نیک‌نژاد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یاسوج از کسب رتبه ممتاز این دانشگاه دربرگزاری آزمون‌های سراسری درسال 94 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت، دکترنیک‌نژاد گفت: وزارت علوم با بررسی های انجام شده دانشگاه یاسوج را به عنوان مجموعه برتر در برگزاری آزمون های سراسری با رتبه ممتاز معرفی کرده است.
وی افزود: در گردهمایی نمایندگان تام الاختیار آزمون های سراسری سال 1394 که دردانشگاه تهران برگزارشد، با اهدای لوح تقدیر به دکترباقری نماینده دانشگاه یاسوج ، از تلاش های رئیس و اعضای هیئت رئیسه، کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه به دلیل همکاری درکسب این عنوان تجلیل شد.
دکترنیک‌نژاد بیان داشت: دراین لوح از تلاش‌، سخت کوشی و تدبیری که درامور برگزاری حساس‌ترین آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور درمقاطع مختلف تحصیلی درسال 94 انجام شده تقدیر به عمل آمده است.
این مسئول دانشگاه یاسوج اذعان داشت: با توجه به پتانسیل دانشگاه یاسوج، آزمون های استخدامی دستگاه ها و نهادهای دولتی نیز دراین دانشگاه برگزارمی شود که همه این آزمون ها نیز با کیفیت و استاندارد لازم انجام شده اند.