دانشگاه هنر اسلامی تبریز در صدر دانشگاه های هنر کشور قرار گرفت

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۳:۰۳ کد : ۹۴۰۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۹۹
بر اساس گزارش رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) در رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور « دانشگاه هنر اسلامی تبریز» مقام اول رتبه بندی در بین دانشگاه های هنر کشور در سال تحصی...
دانشگاه هنر اسلامی تبریز در صدر دانشگاه های هنر کشور قرار گرفت
بر اساس گزارش رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) در رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور « دانشگاه هنر اسلامی تبریز» مقام اول رتبه بندی در بین دانشگاه های هنر کشور در سال تحصیلی 94-93 را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  دکتر محمد تقی پیربابایی معاون آموزشی، پژوهشی و فناوری این دانشگاه با اعلام این خبر گفت: گروه رتبه بندی ISC  دانشگاه ها و موسسات پژوهشی کشور یکی از معتبرترین رتبه بندی هاست که برای پنجمین سال متوالی به صورت رسمی و بر اساس معیارهای علم سنجی معتبراسلامی بر اساس 23 شاخص در قالب 5 معیار کلی پژوهش ، آموزش ، وجهه بین المللی ، تسهیلات و فعالیت های اجتماعی – اقتصادی رتبه بندی می کند.
وی افزود : کسب رتبه نخست توسط دانشگاه هنر اسلامی تبریز افتخاری برای جامعه دانشگاهی استان آذربایجان‌شرقی و تبریز می باشد.
دکتر پیربابایی خاطر نشان کرد : ما این موفقیت را مرهون زحمات و همدلی اعضای هیئت علمی، کارکنان شریف و دانشجویان سخت کوش خود می دانیم و امیدواریم بتوانیم در سایه عنایات حق تعالی و رهنمودهای مقام معظم رهبری در نیل به اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران موفق و ثابت قدم باشیم .