دانشگاه گیلان میزبان همایش بین المللی ایران شناسی

۲۶ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۶:۰۹ کد : ۹۳۷۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۶۶
رییس دانشگاه گیلان از اعلام آمادگی جهت برگزاری همایش بین المللی ایران شناسی به میزبانی دانشگاه گیلان خبر داد و بر لزوم تهیه نرم افزارهای مشترک برای معرفی مناطق گردشگری ایران و روسیه تأکید کرد.به گزارش...
دانشگاه گیلان میزبان همایش بین المللی ایران شناسی
رییس دانشگاه گیلان از اعلام آمادگی جهت برگزاری همایش بین المللی ایران شناسی به میزبانی دانشگاه گیلان خبر داد و بر لزوم تهیه نرم افزارهای مشترک برای معرفی مناطق گردشگری ایران و روسیه تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر احمد رضی در نشست هم اندیشی استادان و دانشجویان ایران شناس روسیه با مسئولان دانشگاه گیلان اظهار کرد:امیدواریم سفر این هیئت سفری توام با خاطراتی خوب از ایران و گیلان باشد.
وی کشورهای ایران و روسیه را دارای فرهنگ و تمدنی غنی و کهن دانست و با اشاره به روابط خوب سیاسی دو کشور خواستار استفاده بهینه از فضای به وجود آمده در جهت تعاملات فرهنگی و علمی میان دو کشور شد.
رئیس دانشگاه گیلان در ادامه با اشاره به آمادگی دانشگاه گیلان برای ایجاد بستر مناسب جهت حضور ایران شناسان، خواستار تعامل بیشتر اساتید دانشگاه های کشورهای حوزه دریای خزر در انجام کارهای مشترک تحقیقاتی شد.
دکتررضی در پایان ضمن اعلام آمادگی جهت برگزاری همایش بین المللی ایران شناسی به میزبانی دانشگاه گیلان بر لزوم تهیه نرم افزارهای مشترک برای معرفی مناطق گردشگری ایران و روسیه تأکید کرد.
گفتنی است در این نشست شرکت کنندگان به بیان نظرات و دیدگاه های خود در خصوص نحوه تعامل میان دانشگاه های دو کشور پرداختند.