دانشگاه صنعتی اصفهان در دهمین جشنواره فناوری نانو موفق به کسب مقام شد

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۲ کد : ۹۳۲۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۲۳
در دهمین جشنواره فناوری نانو، در بخش مؤسسه‌های پژوهشی و دانشگاه‌ها، از دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان سومین دانشگاه برترکشور تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این آئین که همزمان با افتتاحی ...
در دهمین جشنواره فناوری نانو، در بخش مؤسسه‌های پژوهشی و دانشگاه‌ها، از دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان سومین دانشگاه برترکشور تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این آئین که همزمان با افتتاحیه ششمین کنفرانس بین المللی نانوساختارها و با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، دبیر ستاد ویژه فناوری نانو و جمعی از محققان داخلی و خارجی در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار شد، ضمن تجلیل از برترین های عرصه نانوفناوری در بخش های متخصصان، مؤسسه های پژوهشی و آزمایشگاه ها، دانشگاه صنعتی اصفهان به صورت مشترک با دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان رتبه سوم کشور در بخش دانشگاه ها معرفی شدند.
بر پایه این گزارش، در این بخش، رتبه اول به صورت مشترک به دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران (پردیس کیش) و رتبه پنجم نیز به دانشگاه تربیت مدرس اختصاص یافت.
مؤسسات پژوهشی و دانشگاه های برتر این جشنواره بر اساس فعالیت ها، دستاوردهای فناورانه، انتشارات علمی و آموزشی تعیین و در مجموع برترین های فناوری نانو براساس ارزیابی و رتبه بندی فعالیت ها و دستاوردهای افراد و نهادهای فعال کشور در حوزه فناوری نانو در سال 1393 با اهدای لوح، تندیس، جایزه نقدی و جایزه پژوهانه مورد تجلیل قرارگرفتند.
گفتنی است در این جشنواره که از سال 1384 برگزار می شود، ستاد ویژه فناوری نانو همه ساله پس از ارزیابی افراد و نهادهای فعال فناوری نانو، از برگزیدگان بخش های مختلف این حوزه تجلیل می‌کند.