دانشگاه شیراز 114 طرح و قرارداد پژوهشی با سازمان‌های مختلف کلان‌شهر شیراز امضا کرد

۱۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۵ کد : ۹۳۱۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۵
معاون پژوهش و فناوری ‌دانشگاه شیراز از افزایش قراردادهای پژوهشی این دانشگاه در سال 93  خبر داد و گفت: دانشگاه شیراز 114 طرح و قرارداد پژوهشی با اعتباری بالغ بر 230 میلیارد ریال را با سازمان‌های م...
معاون پژوهش و فناوری ‌دانشگاه شیراز از افزایش قراردادهای پژوهشی این دانشگاه در سال 93  خبر داد و گفت: دانشگاه شیراز 114 طرح و قرارداد پژوهشی با اعتباری بالغ بر 230 میلیارد ریال را با سازمان‌های مختلف کلان‌شهر شیراز امضا کرده است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتراحمد عریان افزود: عمده قراردادهای دانشگاه شیراز با سازمان‌های مختلف برای حل مشکلات شهری نظیر ترافیک یا ارتقای جایگاه شیراز در امور مختلف مانند گردشگری بوده است.
وی به قراردادهای منعقد شده با شهرداری شیراز اشاره و خاطرنشان کرد: این قراردادها شامل طرح جامع ترافیک شهری، طرح جامع فرهنگی شیراز، طرح جامع گردشگری و طرح جامع محرومیت‌زدایی ‌است.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شیراز تصریح کرد: بخشی از این قراردادها نیز با سازمان‌های آبفای روستایی و شهری و آب منطقه‌ای برای حل مشکلات آب شهر شیراز بسته شده است.
دکتر عریان با اشاره به اینکه قراردادهای پژوهشی دانشگاه شیراز نسبت به سال 92 افزایش 5 برابری داشته است، گفت: دانشگاه شیراز یک قرارداد 10 ساله نیز با وزارت نفت برای ازدیاد برداشت نفت از چاه‌های جنوب امضا کرده است.