دانشگاه سمنان میزبان نخستین همایش ملی الگوی خانواده سالم

۱۷ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۳ کد : ۹۲۸۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۹۴
نخستین همایش ملی الگوی خانواده سالم با محوریت پیشگیری از طلاق مهرماه سال جاری در دانشگاه سمنان برگزارمی شود. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر اسحق رحیمیان بوگر دبیراجرایی همایش ملی الگوی خانواده س...
نخستین همایش ملی الگوی خانواده سالم با محوریت پیشگیری از طلاق مهرماه سال جاری در دانشگاه سمنان برگزارمی شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر اسحق رحیمیان بوگر دبیراجرایی همایش ملی الگوی خانواده سالم گفت: این همایش 28 مهر سال جاری و در 12 محور برگزار می شود .
وی به محورهای این همایش اشاره کرد و افزود: سبک زندگی و خانواده سالم ، شیوه های تعالی و تحکیم خانواده، پیشگیری نوین از بروز طلاق، روابط خانواده قبل و بعد از طلاق، تغییر در سبب شناسی و روند طلاق از جمله محورهای این همایش است.
دکتررحیمیان راهکارهای برون رفت از معضل طلاق، جنبه های حقوقی و قوانین مربوط به طلاق، مدل های برتر و کارآمد در پیشگیری از طلاق، پیامدهای منفی طلاق برای نونهالان و خردسالان، شناسایی و مداخله در ابعاد روانی- اجتماعی طلاق، مداخله های آموزشی روانی معاصر درپیشگیری از طلاق و پیامدهای روانشناختی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی طلاق را از دیگر محورهای این همایش یک روزه عنوان کرد.
دبیراجرایی نخستین همایش ملی الگوی خانواده سالم با بیان اینکه علاقه مندان تا پنجم مرداد برای ارسال خلاصه مبسوط مقالات خود فرصت دارند اظهارداشت: درنشانی اینترنتی
www.familyconf.semnan.ac.ir نحوه ارسال مقالات و ثبت نام برای شرکت در این همایش عنوان شده است.
گفتنی است این همایش به همت دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه سمنان برگزارمی شود .