دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته کرمان و شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۵ کد : ۹۲۴۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۰۷
دکتر محمد میرزایی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان، آب را یکی از مسائل اساسی استان دانست و از مجموعه شرکت آب و فاضلاب روستایی به خاطر خدمت به روستاییان استان کرمان تشکر کرد.به گزارش روابط عمومی  ...
دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته کرمان و شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمان تفاهم نامه همکاری امضا کردند
دکتر محمد میرزایی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان، آب را یکی از مسائل اساسی استان دانست و از مجموعه شرکت آب و فاضلاب روستایی به خاطر خدمت به روستاییان استان کرمان تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم ، مهندس علی رشیدی مدیر عامل شرکت "آب و فاضلاب روستایی استان کرمان نیز، کیفیت را خط قرمز این شرکت معرفی و بیان کرد: تلاش¬های بسیاری به منظور بهبود شرایط آب روستائیان استان صورت گرفته است.
در ادامه، پتانسیل¬های دانشگاه و پژوهشگاه معرفی و اعضا به بیان دیدگاه¬های خود جهت ارتقای وضعیت پژوهش در  شرکت "آب و فاضلاب روستایی استان کرمان" پرداختند.
به منظور همکاری بیشتر دانشگاه و این شرکت، تفاهم¬نامه¬ای بین "دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته" و شرکت "آب و فاضلاب روستایی استان کرمان" منعقد شد.
گفتنی است در نهایت، کارشناسان شرکت "آب و فاضلاب روستایی استان کرمان" از دستگاه آب شیرین کن خورشیدی ساخته شده در پژوهشکده انرژی و آزمایشگاه های دانشگاه بازدید کردند.