دانشگاه تبریز محقق فرا دکتری جذب می کند

۲۴ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۳ کد : ۹۲۳۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۶
دکترمحمد مقدم واحد معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز، از جذب محقق در تمامی رشته‌های فنی و مهندسی، علوم پایه و علوم انسانی در این دانشگاه خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترمقدم واحد با اعلا...
دکترمحمد مقدم واحد معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز، از جذب محقق در تمامی رشته‌های فنی و مهندسی، علوم پایه و علوم انسانی در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترمقدم واحد با اعلام این خبر گفت: این دانشگاه به منظور استفاده از پتانسیل‌های موجود جهت انجام پروژه‌های اولویت‌دار و تقاضا محور از بین فارغ‌التحصیلان مقطع دکتری داخل و خارج از کشور محقق فرادکتری جذب می کند.
وی با تاکید بر اینکه جذب محقق در تمامی رشته‌های فنی و مهندسی، علوم پایه و علوم انسانی که گروه تحقیقاتی فعالی درآن زمینه در دانشگاه تبریز وجود دارد صورت می‌گیرد، افزود: حداکثر زمان دوره فرادکتری یک سال بوده و در صورت احراز شرایط قابل تمدید برای یک‌سال دیگر خواهد بود.
دکترمقدم واحد گفت: این دوره‌ها با حمایت معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور اجرا می‌شود.
گفتنی است متقاضیان می توانند رزومه خود را به آدرس ایمیل technology_affairs@tabrizu.ac.ir ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 04133393528و 04133348922 مدیریت امور فناوری تماس بگیرند.