دانشگاه بیرجند به عنوان دانشگاه برتر طرح ضیافت اندیشه انتخاب شد

۳۰ دی ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۱ کد : ۹۲۲۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۲۹
براساس اعلام نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه بیرجند به عنوان دانشگاه برتر استانی در برگزاری طرح ضیافت اندیشه استادان در سال 1393 انتخاب شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم حجت الاسلام محمدیان...
دانشگاه بیرجند به عنوان دانشگاه برتر طرح ضیافت اندیشه انتخاب شد
براساس اعلام نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه بیرجند به عنوان دانشگاه برتر استانی در برگزاری طرح ضیافت اندیشه استادان در سال 1393 انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم حجت الاسلام محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها طی پیامی ضمن تبریک انتخاب دانشگاه بیرجند به عنوان دانشگاه برگزیده استانی، ایجاد حلقه های معرفتی استادان را از برکات طرح ضیافت اندیشه و موجب توسعه هر چه بیشتر علمی و فرهنگی کشور اعلام کرد.
دکتر خلیل خلیلی رئیس دانشگاه بیرجند نیز تلاش و اهتمام برای دستیابی به جایگاه بیست دانشگاه اول کشور و نیز بین المللی شدن دانشگاه و حضور در عرصه های بین الملل را از اولویت های دانشگاه بیرجند برشمرد و کوشش همه جانبه دانشگاهیان را برای رسیدن به این اهداف خواستار شد.
در این جلسه همچنین حجت الاسلام جعفری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه  بیرجند با محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) از برگزاری مطلوب ضیافت اندیشه اساتید که موجب انتخاب دانشگا ه بیرجند به عنوان دانشگاه برگزیده استانی در این زمینه شده است، تقدیر کرد.