دانشجویان هنر دانشگاه الزهرا(س) به عنوان برگزیدگان بخش علمی و دانشگاهی جشنواره مد و لباس فجر معرفی شدند

۲۵ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۴:۱۹ کد : ۹۱۹۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۹۷
دانشجویان رشته طراحی پارچه لباس دانشگاه الزهرا(س) در "پنجمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر"به عنوان برگزیدگان بخش علمی و دانشگاهی معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در مراسم اختتامیه پنج ...
دانشجویان رشته طراحی پارچه لباس دانشگاه الزهرا(س) در "پنجمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر"به عنوان برگزیدگان بخش علمی و دانشگاهی معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر که با حضور دکتر علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی مرادخانی معاون هنری وزارت ارشاد، حمید قبادی رئیس پنجمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر و جمعی از طراحان، تولید کنندگان، صنعتگران و فعالان این حوزه در تالار وحدت برگزار شد، از برگزیدگان بخش‌های مختلف رقابتی مانند آثار ارسال شده به جشنواره، مسابقه زنده طراحی لباس و مسابقه زنده طراحی چادر تقدیر شد.
بر پایه این گزارش، پنجمین جشنواره مد و لباس فجر 10 اسفندماه در تالار وحدت آغاز به کار کرد و علاوه بر نمایش حدود 150 اثر از طراحان لباس که برای شرکت در مسابقه ارسال شده بودند، دو مسابقه هم در روزهای برگزاری جشنواره انجام شد که به طراحی مانتو اجتماع و چادر اختصاص داشت.
همچنین حضور دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی، موسسات مد و لباس، نشریات و سایت‌ها بخش دیگری از این جشنواره بود و چندین نشست و کارگاه آموزشی با موضوع‌های متنوع در جشنواره برگزار شد.