دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان در دو جشنواره فرهنگی و قرآنی کشور موفق به کسب رتبه های برتر شدند

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۰ کد : ۹۱۸۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۵
دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان با درخشش در سی امین جشنواره قرآنی دانشگاه های منطقه چهارکشور و پنجمین جشنوارة ملی رویش، موفق به کسب رتبه های برتر این دو جشنواره فرهنگی و قرآنی شدند. به گزارش روابط عموم...
دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان با درخشش در سی امین جشنواره قرآنی دانشگاه های منطقه چهارکشور و پنجمین جشنوارة ملی رویش، موفق به کسب رتبه های برتر این دو جشنواره فرهنگی و قرآنی شدند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در پایانِ سی امین جشنواره قرآنی دانشجویان دانشگاه های منطقه چهار کشور، امیرطیب تائبی دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان رتبه سوم رشته ترتیل برادران ومریم سادات صائب دیگر دانشجوی این دانشگاه رتبه دوم رشته حفظ خواهران در بخش 10 جزو را کسب کردند.
بر پایه این گزارش، در آیین پایانی این جشنواره که به میزبانی دانشگاه یزد برگزار شد از نفرات اول تا سوم در 12 رشته قرآنی تجلیل بعمل آمد.
همچنین در پنجمین جشنواره کانون‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی دانشگاه‌های سراسر کشور با عنوان"رویش" نیز دو کانون دانشگاه صنعتی اصفهان شامل"کانون ادبی" و "کانون اجتماعی و فرهنگی پنجره" موفق به کسب دو مقام سومی شدند.
در این جشنواره که به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار شد 420 دانشجو از 68 دانشگاه از 20 تا 23 اردیبشهت ماه فعالیت‌های هنری و فرهنگی خود را ارائه کردند.