دانشجوی دانشگاه صنعتی اراک رتبه برتر مسابقات قرآنی ملی دانشجویان کشور را کسب کرد

۲۷ آبان ۱۳۹۳ | ۱۰:۵۱ کد : ۹۱۶۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۸۶
عادله شیخی دانشجوی دانشگاه صنعتی اراک در بیست و نهمین جشنواره قرآنی ملی در بخش خواهران مسابقات سراسری قرآنی در رشته " قرائت تحقیق " رتبه برتر را کسب کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، با پایان ی...
دانشجوی دانشگاه صنعتی اراک رتبه برتر مسابقات قرآنی ملی دانشجویان کشور را کسب کرد
عادله شیخی دانشجوی دانشگاه صنعتی اراک در بیست و نهمین جشنواره قرآنی ملی در بخش خواهران مسابقات سراسری قرآنی در رشته " قرائت تحقیق " رتبه برتر را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، با پایان یافتن مسابقات بخش شفاهی بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور، برترین قاریان در 2 بخش آقایان و بانوان مشخص شد ,  و در رشته قرائت تحقیق بانوان عادله شیخی‌مهرآبادی از دانشگاه صنعتی اراک، فاطمه محتیمش از دانشگاه فرهنگیان و ثمین کرم از دانشگاه آزاد اسلامی اول تا سوم شدند.
بر پایه این گزارش، نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها به نفرات اول رشته‌های قرائت تحقیق، ترتیل و حفظ کل قرآن سهمیه حج عمره و به نفرات دوم نیز سهمیه سفر به عتبات عالیات علاوه بر جایزه نقدی مسابقات اعطا کرد.
گفتنی است جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور با تجلیل از 150 دانشجوی برگزیده در 6 بخش شفاهی، کتبی، پژوهشی، فناوری، ادبی و هنری پایان یافت و در این جشنواره ملی حدود 400دانشجو در 39رشته قرآن و عترت به مدت سه روز با یکدیگر رقابت کردند.
 
 

( ۱ )