دانشجوی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در یک کنفرانس بین‌المللی موفق به کسب عنوان سخنران برتر شد

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۷:۲۶ کد : ۹۱۵۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۹
مقاله ارائه شده توسط سارا سموعی در دومین کنفرانس بین المللی دستاورد های پژوهشی در شیمی و مهندسی شیمی که در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شده بود، به عنوان سخنران برتر این کنفرانس برگزیده شد. به گزارش ...
مقاله ارائه شده توسط سارا سموعی در دومین کنفرانس بین المللی دستاورد های پژوهشی در شیمی و مهندسی شیمی که در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شده بود، به عنوان سخنران برتر این کنفرانس برگزیده شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، سارا سموعی دانشجوی دکترای شیمی معدنی ورودی سال 1391 دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در این خصوص اظهار داشت : عنوان مقاله و سخنرانی اینجانب در دومین کنفرانس بین المللی دستاورد های پژوهشی در شیمی و مهندسی شیمی  “hydroxide composite as a novel electrode for a supercapacitor Graphene quantum dot/NifeAl- layered double”  است و ما در واقع نانوکامپوزیت جدیدی سنتز کردیم به صورتی که بتوان ماده حاصله را در سوپرخازن‌ها و ذخیره سازی منابع انرژی به کار برد .
وی درباره امکان تجاری سازی این پژوهش افزود : در مرحله اول هدف ما انجام وبثمر رساندن این کار پژوهشی است اما چنانچه از طرف صنایعی مانند الکترونیک ، خودروسازی و مخابرات حمایت های لازم در جهت توسعه تحقیقات صورت گیرد به راحتی قابلیت تجاری سازی دارد .
گفتنی است سارا سموعی تا به حال موفق به ارائه 3 مقاله در کنفرانس‌های داخل کشور شده است.

( ۱ )