دانشجوی دانشگاه زنجان جزو 4 دانشجوی برتر مقطع کارشناسی در کل کشور شناخته شد

۳۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۰ کد : ۹۱۵۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۱۷
سعید ناصحی بشرزاد دانشجوی مقطع کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه زنجان جزو 4 دانشجوی برتر مقطع کارشناسی در کل کشور شناخته شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، وی مقطع کارشناسی خود را در سال 1390 آغاز کر...
دانشجوی دانشگاه زنجان جزو 4 دانشجوی برتر مقطع کارشناسی در کل کشور شناخته شد
سعید ناصحی بشرزاد دانشجوی مقطع کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه زنجان جزو 4 دانشجوی برتر مقطع کارشناسی در کل کشور شناخته شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، وی مقطع کارشناسی خود را در سال 1390 آغاز کرد و با معدل 18.44 فارغ التحصیل شده است و هم اکنون با عنوان استعداد درخشان در دانشگاه صنعتی شریف در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شده است.
ترجمه و تدوین پنج جلد کتاب از جمله کتاب «آزمایشگاه شبکه با شبیه ساز OPNET» و ارائه سه مقاله در کنفرانس های معتبر داخلی، تدوین و گردآوری کتاب «اعجاز علمی قرآن کریم» از اهم فعالیت های وی به شمار می رود.
گفتنی است مراسم تجلیل از دانشجویان برتر کشور در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد و در این مراسم 60 دانشجو در سطح کل کشور مورد تجلیل قرار گرفتند که از این میان 20 دانشجو از وزارت بهداشت و 40 دانشجو از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بودند.
در میان 40 نفر دانشجویان برتری که از وزارت علوم مورد تجلیل قرار گرفتند، 28 دانشجوی دکتری، 8 دانشجوی کارشناسی ارشد و 4 دانشجوی مقطع کارشناسی حضور داشتند که سعید ناصحی بشرزاد، یکی از 4 نفر مذکور عنوان دانشجوی برتر کشور را احراز کرد.