دانشجوی دانشگاه تبریز در نشست سالانه انجمن زمین شناسی اقتصادی ایران، موفق به کسب عنوان برتر شد

۱۸ مهر ۱۳۹۵ | ۱۵:۴۳ کد : ۹۱۴۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۵۰
از سوی انجمن زمین شناسی اقتصادی ایران، سجاد مغفوری دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه تبریز، به عنوان دانشجوی برتر این رشته در بین همه دانشگاه های ایران در سال 95 انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ...
از سوی انجمن زمین شناسی اقتصادی ایران، سجاد مغفوری دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه تبریز، به عنوان دانشجوی برتر این رشته در بین همه دانشگاه های ایران در سال 95 انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در لوحی که از سوی هیئت مدیره انجمن زمین شناسی اقتصادی ایران، به سجاد مغفوری اعطا شده، آمده است:
بسیار خرسند و مفتخریم که جناب‌عالی با در نظر گرفتن امتیازات آموزشی و پژوهشی به عنوان دانشجوی برتر دکترای زمین شناسی اقتصادی در سال 1395 در بین همه دانشگاه های ایران انتخاب شده اید.
این لوح به پاس زحمات و تحقیقات شما و به یادبود دانشمند برجسته علم زمین شناسی اقتصادی جناب دکتر عبدالمجید یعقوب پور از طرف انجمن زمین شناسی اقتصادی ایران به شما تقدیم می شود.
بر پایه این گزارش، چاپ 11 مقاله در مجلات علمی- پژوهشی و ISI و ارائه 9 مقاله در همایش های مختلف از جمله فعالیت های علمی این دانشجوی دانشگاه تبریز بوده و سال 1394  نیز در نوزدهمین همایش انجمن زمین شناسی ایران و نهمین همایش ملی زمین شناسی، به عنوان دانشجوی نمونه سال انتخاب شده است.