دانشجوی دانشگاه تبریز به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شد

۳۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۶:۳۰ کد : ۹۱۴۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۰۷
در مراسم تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری امسال که با حضور معاون اول ریاست جمهور و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، از وریا ویسانی، دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه ...
دانشجوی دانشگاه تبریز به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شد
در مراسم تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری امسال که با حضور معاون اول ریاست جمهور و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، از وریا ویسانی، دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه تبریز به عنوان دانشجوی نمونه کشوری سال 93 با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

 به گزارش روابط عمومی وزارت  علوم ،در لوح سپاس این دانشجوی دانشگاه تبریز که به امضای دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور رسیده، تصریح شده است: دانشجوی ایرانی در طول تاریخ، همواره پیشتاز جامعه بوده است. آن گاه که روح پاک او با ذهن و فکری روشن ترکیب گشت و با تحصیل و بصیرت همراه شد، می تواند منشاء روشنگری و هدایت جامعه تبدیل شود. مادامی که دانشجویان عزیز ما مزین به نور ایمان و عمل باشند و با تلاش در راه کسب آگاهی های بیشتر و توسعه مرزهای علم گام بردارند، همیشه باید از دانشگاه انتظار تحول و شکوفایی داشت.

اینجانب کسب عنوان دانشجوی نمونه را که در پرتو الطاف الهی کسب فیض از محضر اساتید گرانمایه و با پشتکار خود بدست آورده اید به جنابعالی تبریک عرض نموده و امیدوارم در ظل توجهات ولیعصر(عج) با تدبیر، نوآوری، ابتکار و ابداع همواره باعث ایجاد فضای امید در کشور عزیزمان باشید.

گفتنی است وریا ویسانی، دانشجوی مقطع دکتری رشته اکولوژی گیاهان زراعی، گروه آموزشی کشاورزی دانشگاه تبریز است.

 ​