خوابگاه دانشجویی دانشگاه حضرت معصومه(س) قم به بهره برداری رسید

۲۷ مهر ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۹ کد : ۹۱۰۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۹۹
دکتر علی رضا باقری ثالث رئیس دانشگاه حضرت معصومه(س) گفت: با حمایت صندوق رفاه دانشجویان، خوابگاه دانشجویی دانشگاه حضرت معصومه(س) از ابتدای سال تحصیلی جدید به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی وزا...
دکتر علی رضا باقری ثالث رئیس دانشگاه حضرت معصومه(س) گفت: با حمایت صندوق رفاه دانشجویان، خوابگاه دانشجویی دانشگاه حضرت معصومه(س) از ابتدای سال تحصیلی جدید به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر علی رضا باقری ثالث با اعلام این خبر اظهار داشت: این بنا، نخستین خوابگاه ملکی این دانشگاه به شمار می رود که در اختیار دانشجویان قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه این خوابگاه در سال 1389 احداث شده است اظهار داشت: اگر چه اولین خوایگاه دانشجویی دانشگاه در دولت دهم احداث شد، لکن به دلیل آماده نبودن زیرساخت های مورد نیاز تا ابتدای مهرماه سال جاری به بهره برداری نرسیده بود.
رئیس دانشگاه حضرت معصومه(س) افزود: طی بازدیدی که دکتر صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان و مهندس یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان در اواخر سال گذشته  از این مجموعه داشتند، اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال جهت تجهیز و تأمین زیرساخت های خوابگاه تخصیص دادند که با این اعتبار بخشی از زیرساخت های حداقلی جهت اسکان دانشجویان تأمین و این خوابگاه از  ابتدای سال تحصیلی جدید در اختیار دانشجویان قرار گرفت.
دکتر باقری ثالث ادامه داد: این خوابگاه در زیربنایی حدود 3 هزار و 500 متر مربع در 3 طبقه احداث شده که ظرفیت اسکان حدود 400 نفر دانشجو را داراست.
وی افزود: در این خوابگاه امکاناتی از قبیل سالن مطالعه، نمازخانه، کارگاه رایانه، اتاق پزشک، بوفه و نیز سالن بدن سازی پیش بینی شده است.

 

( ۵ )