خبرنگاران تعدادی از رسانه های خارجی مقیم ایران از پارک علم و فناوری فارس بازدید کردند

۳۱ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۷ کد : ۹۰۸۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۸۴
خبرنگاران شبکه های تلویزیونی فونیکس چین، المنار لبنان ، الاتجاه و الرشید عراق، آپا (APA)،ای.ان.اس (ANS) و خبرگزاری آذرتاج جمهوری آذربایجان از پارک علم و فناوری فارس بازدید کردند.به گزارش روابط عمومی و...
خبرنگاران تعدادی از رسانه های خارجی مقیم ایران از پارک علم و فناوری فارس بازدید کردند
خبرنگاران شبکه های تلویزیونی فونیکس چین، المنار لبنان ، الاتجاه و الرشید عراق، آپا (APA)،ای.ان.اس (ANS) و خبرگزاری آذرتاج جمهوری آذربایجان از پارک علم و فناوری فارس بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای این بازدید دکتر فرید مُـر  رئیس پارک علم و فناوری فارس در یک نشست خبری  فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته  این  پارک علم و فناوری  را تشریح کرد.
وی گفت: پارک علم و فناوری فارس جزو 3پارک برتر کشور است و  با برخی از کشورهای خارجی نیز همکاری و تعامل داشته است.
رئیس پارک علم و فناوری فارس با تاکید بر اینکه به دنبال جذب ایده ها با تکنولوژی بالا هستیم، آمادگی این پارک را برای جذب سرمایه گذاری های مشترک داخلی و خارجی اعلام کرد.
وی استفاده از ظرفیت های قانونی و حقوقی و نیز تفاهم نامه های منعقده داخلی و بین المللی در پارک علم و فناروی فارس از مواردی بود که ایشان جهت حمایت از موسسات مستقر اعلام کرد.
  در ادامه این بازدید خبرنگاران از نزدیک با فعالیت های شرکت ها  و واحدهای فناور پارک علم و فناوری فارس و با محصولات و ابداعات آنها آشنا شدند.