خادمان آستان قدس رضوی بر مزار شهید گمنام دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان حضور یافتند

۳۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۳:۵۹ کد : ۹۰۷۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۹۶
همزمان با دهه کرامت؛ خادمان آستان قدس رضوی، در مزار شهید گمنام دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان حضور یافتند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نجفی نژاد رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبی...
همزمان با دهه کرامت؛ خادمان آستان قدس رضوی، در مزار شهید گمنام دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نجفی نژاد رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان ضمن تبریک این ایام و خیر مقدم به کاروان زیرسایه خورشید گفت: نزدیکی و تعمیق با ولایت فلسفه شکل گیری کاروان زیر سایه خورشید است.
وی افزود: امید است با سرلوحه و سرمشق قرار دادن رفتار و کردار اهل بیت (ع) پیرو شایسته ای برای اهل بیت باشیم و جامعه مان، جامعه اهل بیت شود.
دکتر نجفی نژاد تاکید کرد: بحمدالله این روزها جلوه درخشان و کم نظیری از عشق و ارادت مردم این خطه را در استقبال از خادمان آستان قدس رضوی و حاملان پرچم متبرک بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) شاهد هستیم،که مایه مباهات و افتخار ماست.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حسنعلی مازندرانی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان گلستان اظهار داشت:‌ اعزام کاروان زیر سایه خورشید به استان های کشور در دهه کرامت که در راستای ترویج فرهنگ رضوی صورت می گیرد را به فال نیک می گیریم و از اینکه گلستان نیز میزبان خدام و بیرق متبرک بارگاه رضوی است بسیار خرسندیم.
وی با اشاره به حدیثی از پیامبر(ص) افزود: عشق و ارادت به اهل بیت (ع) به عنوان بهترین مزد و پاداش به شمار می آید.
وی در خاتمه گفت: به برکت ولایت و تبعیت از امام زمان(عج) و نایب بر حقش ایران اسلامی روز به روز در مجامع بین المللی مستحکم تر می شود و امیدواریم پایبندی به دین، تبعیت از ولایت  و همدلی و همزبانی در کشور بیشتر شود.