حکیم سبزواری قهرمان رقابت های هندبال دانشجویان پسر سراسر کشور دردانشگاه شاهرود

۲۴ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۴ کد : ۹۰۷۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۱
تیم حکیم سبزواری قهرمان رقابت های دانشجویان پسر سراسر کشور دردانشگاه شاهرود شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در بازی فینال رقابت های قهرمانی هندبال دانشجویان پسر دردانشگاه شاهرود تیم حکیم سبزواری د...
تیم حکیم سبزواری قهرمان رقابت های دانشجویان پسر سراسر کشور دردانشگاه شاهرود شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در بازی فینال رقابت های قهرمانی هندبال دانشجویان پسر دردانشگاه شاهرود تیم حکیم سبزواری در رویارویی با تیم فردوسی مشهد، پس از یک بازی سخت و نفس گیر با نتیجه 30 بر 29 توانست مشهد را شکست داده و مدال طلا را از آن خود کند و تیم فردوسی مشهد نیز نائب قهرمان شد.
همچنین دربازی دوم نیز بین دو تیم دانشگاه شاهرود و دانشگاه تهران، تیم شاهرود با نتیجه 27 بر 24  پیروز میدان شد و در سکوی سوم قرار گرفت.
مراسم تجلیل و اهدای مدال، احکام و کاپ قهرمانی  از برترین ها رقابت های قهرمانی هندبال دانشجویان پسر سراسر کشور دردانشگاه شاهرود با حضور ناظر و نماینده اداره کل ورزش و امور جوانان کشور و مسئولان این دانشگاه برگزار شد.
گفتنی است تیم منتخب رقابت های قهرمانی هندبال دانشجویان پسر سراسر کشور در دانشگاه شاهرود به مسابقات جهانی که مهرماه سال آینده در ایتالیا برگزارمی شود اعزام خواهد شد.