حمایت مالی دانشگاه امیرکبیر از طرح های نوآورانه دانشجویان

۲۴ تیر ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۸ کد : ۹۰۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۷۸
مدیرکل انجمن های علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به پیشتازی این دانشگاه در راه اندازی مرکز ایده پردازی، نوآوری و فناوری گفت: این دانشگاه آمادگی دارد تا دستاوردهای خود در حوزه ایده پردازی و نوآو...
مدیرکل انجمن های علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به پیشتازی این دانشگاه در راه اندازی مرکز ایده پردازی، نوآوری و فناوری گفت: این دانشگاه آمادگی دارد تا دستاوردهای خود در حوزه ایده پردازی و نوآوری را در اختیار دیگر دانشگاه های کشور قرار دهد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مالک نادری افزود: مرکز ایده پردازی، نوآوری و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر حدود سه سال است که در اداره کل انجمن های علمی این دانشگاه راه اندازی شده و طی سال های گذشته اقدام به حمایت از دانشجویان ایده پرور و نوآور کرده است.
مدیرکل انجمن های علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه دانشگاه صنعتی امیرکبیر پیشگام در زمینه راه اندازی مرکز ایده پردازی، نوآوری و فناوری در دانشگاه های کشور است، گفت: باتوجه به اینکه افراد ایده پرداز الزاما نوآور نیستند با راه اندازی مرکز ایده پردازی بستری را ایجاد کردیم تا دانشجویان بتوانند ایده های خود را با کمک افراد نوآور به مرحله تولید محصول برسانند.
نادری اضافه کرد: مرکز ایده پردازی، نوآوری و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر رویدادهای مختلف ایده پردازی که جزء الگوهای برتر بین المللی بشمار می روند را وارد کشور کرده است که در این راستا می توان به برگزاری مسابقات تدکس تهران، استارت آپ ویکند تهران و مسابقات یک پرسش و یک ایده اشاره کرد.