حمایت جامعه دانشگاهی الزهرا(س) از زنان و کودکان غزه

۱۹ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۷ کد : ۹۰۵۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۶۶
در پی کشتار بی رحمانه زنان و کودکان بی گناه فلسطینی در ماه گذشته، شورای دانشگاه الزهرا(س) ضمن همدردی با مظلومان فجایع مذکور، کمیته ای را برای حمایت از زنان و کودکان و پشتیبانی از مراکز علم و آموزش د...
در پی کشتار بی رحمانه زنان و کودکان بی گناه فلسطینی در ماه گذشته، شورای دانشگاه الزهرا(س) ضمن همدردی با مظلومان فجایع مذکور، کمیته ای را برای حمایت از زنان و کودکان و پشتیبانی از مراکز علم و آموزش در غزه تشکیل داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  از مصوبات کمیته مذکور برگزاری سمینار بین المللی تحت وب (وبینار) تحت عنوان: "زنان و کودکان غزه معلمان مقاومت و ایثار" است که با فراخوان مقاله و دعوت از اندیشمندان و اساتید دانشگاه های جهان این حرکت نمادین، روز پنجشنبه مورخ 23 مرداد ماه 1393 هم زمان با روز مقاومت از ساعت 9 الی 13 برگزار خواهد شد.
بر پایه این گزارش اطلاعات وبینار در سایت دانشگاه الزهرا(س) درج شده و علاقمندان می توانند از طریق ایمیل pr@alzahra.ac.ir تمایل خود را به مشارکت و حضور اعلام کنند.
گفتنی است در نامه ای از سوی دکتر انسیه خزعلی رئیس دانشگاه الزهرا(س)به خانم ایرینابوکووا دبیرکل یونسکو، ضمن تاکید بر توانمندسازی زنان و حمایت از آنان، خواستار توجه جدی به زنان و کودکان بی دفاع و مراکز آموزشی تحت بمباران این منطقه توسط سازمان علمی – فرهنگی یونسکو شد.