حمایت از پایان نامه‌های علوم انسانی با همکاری شورای تحول علوم انسانی و نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۹ کد : ۹۰۴۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۶۹
سید حمید طالب زاده دبیر شورای تحول علوم انسانی، از همکاری شورای تحول و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برای حمایت از پایان نامه های علوم انسانی خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت عل...
سید حمید طالب زاده دبیر شورای تحول علوم انسانی، از همکاری شورای تحول و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برای حمایت از پایان نامه های علوم انسانی خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، طالب زاده در خصوص فعالیت دبیرخانه حمایت از پایان‌نامه‌های گروه علوم انسانی گفت: حمایت از پایان‌نامه‌ها به صورت مستقیم به شورای تحول علوم انسانی مربوط نیست، بلکه حمایت از این پایان نامه‌ها به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها مربوط بوده و از نظر قانونی در این بخش پیش بینی شده است.
وی ادامه داد: به واسطه ارتباط شورای تحول و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها این پایان نامه ها با نظر و همکاری شورا حمایت می شوند.
دبیر شورای تحول علوم انسانی خاطرنشان کرد: به همین منظور نماینده ای از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در کارگروه های شورای تحول شرکت می‌کند و زمانی که مباحث مربوط به حمایت از پایان نامه ها ارائه می شود، اعضای کارگروه ها نظر مشورتی خود را ارائه می دهند و با مشورت، نظارت و همراهی شورای تحول این کار صورت می گیرد.