حضور«سمت» در شبکه‌های اجتماعی

۲۳ آبان ۱۳۹۴ | ۱۲:۱۷ کد : ۹۰۱۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۱۹
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و برای رفاه حال مخاطبان، «سمت» در تلگرام، آپارات و اینستاگرام هم حضور یافت.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، به روز بودن و دسترسی سریع به اطلاعات در دنیای امروز از اهمی...
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و برای رفاه حال مخاطبان، «سمت» در تلگرام، آپارات و اینستاگرام هم حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، به روز بودن و دسترسی سریع به اطلاعات در دنیای امروز از اهمیت بسیاری برخوردار است. سازمان مطالعه و تدوین (سمت) نیز همواره تلاش کرده است تا در کمترین زمان ممکن، اطلاعات، اخبار و رویدادهای این سازمان را به اطلاع پژوهشگران، استادان و دانشجویان برساند.
امروز که نزدیک به 30 سال از فعالیت این سازمان می‌گذرد، اطلاعات بیش از 1900 عنوان کتاب های منتشره به علاوه اخبار همایش ها و نشست های تخصصی در سایت «سمت» قرار گرفته و آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها از طریق ایمیل برای هزاران مخاطب ارسال می‌شود.
 در همین راستا سازمان با هدف تسهیل دسترسی مخاطبان خود به تازه‌های نشر و آخرین اخبار همگام با فناوری های نوین، در هفته کتاب و کتابخوانی در شبکه‌های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام و آپارات حضور یافته است.
استادان، پژوهشگران و دانشجویان عزیز از این پس می‌توانند از تازه‌های نشر «سمت» از طریق عضویت در این شبکه‌ها آگاه شوند و نظرات و پیشنهادهای خود را به پست الکترونیک سازمان به نشانی info@samt.ac.ir بفرستند.
گفتنی است خدماتی که شبکه‌های اجتماعی سازمان «سمت» ارائه می‌دهندشامل    اطلاعات تازه‌های کتاب منتشر شده در «سمت» ، آخرین اخبار «سمت» ،    خلاصه گزارش تصویری مراسم و نشست های برگزار شده در این سازمان،    اطلاع‌رسانی نشست ها و پژوهش هایی که در این سازمان برگزار می‌شود،    اطلاع‌رسانی نشست ها و پژوهش هایی که در این سازمان برگزار می‌شود،  اطلاع‌رسانی حضور «سمت» در نمایشگاه ها ،    معرفی کتاب ها، گفتگو با مؤلفان و مترجمان کتابهای دانشگاهی،    گزارش بررسی وضعیت کتب دانشگاهی و مهم‌ترین اخبار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد.