حضور واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف در دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری و نمایشگاه تکنولوژی های نوین شهری

۳۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۲ کد : ۸۹۹۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۲۷
واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف با حضور در دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری و نمایشگاه تکنولوژی های نوین شهری محصولات فناورانه خود را در معرض بازدید عموم قرار دادند. به گزارش روابط ع...
واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف با حضور در دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری و نمایشگاه تکنولوژی های نوین شهری محصولات فناورانه خود را در معرض بازدید عموم قرار دادند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در جهت حمایت از توانمندی های داخلی و ایجاد فضایی مطلوب برای متخصصان ایران اسلامی به ویژه جوانان، شهرداری تهران با رویکرد ایجاد شبکه و برقراری ارتباط میان عرضه کنندگان فناوری های نوین و بهره برداری در حوزه مدیریت شهری و با هدف استفاده از توانمندی های شرکت های دانش بنیان داخلی در رفع نیازهای تکنولوژیک شهرداری ها و ترغیب مدیران حوزه مدیریت شهری به ارتباط و بهره مندی بیشتر از شرکت های فناور داخلی اقدام به برگزاری "دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری و نمایشگاه تکنولوژی های نوین شهری" در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران کرد.
بر پایه این گزارش، از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف، شرکت های "سپنتا پلیمر شریف" با ایده محوری طراحى و ساخت ساختارها و توسعه فناورى‌هاى پلیمرى و غشایى نوین ترکیب و "کاوه ربات صنعت شریف" با ایده محوری طراحى و ساخت سیستم‌هاى رباتیک و اتوماسیون صنعتی در این رویداد حضور داشته و محصولات فناورانه آنها در معرض بازدید عموم قرار گرفته است.