حضور مدیران وزارت علوم در راه پیمایی 22 بهمن

۲۲ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۹:۳۸ کد : ۸۹۵۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۱۷۹
معاونان،مدیران ستادی و کارکنان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و روسای دانشگاه های مستقر در تهران همگام با اقشار انقلابی مردم تهران در راه پیمایی 22 بهمن شرکت و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشت...
حضور مدیران وزارت علوم در راه پیمایی 22 بهمن
معاونان،مدیران ستادی و کارکنان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و روسای دانشگاه های مستقر در تهران همگام با اقشار انقلابی مردم تهران در راه پیمایی 22 بهمن شرکت و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، همزمان با نخستین ساعات  آغاز راه پیمایی 22 بهمن ، مسئولان وزارت علوم و جمعی از روسا ،کارکنان دانشگاه ها و دانشجویان در محل پیاده راه انقلاب و دانشگاه که در مسیر راهپیمایان در مقابل سر در دانشگاه تهران برپا شده بود ، حضور یافتند و پس از بازدید از غرفه های مجموعه پیاده راه و انقلاب ، به صفوف مردم پیوسته و به سوی میدان آزادی حرکت کردند.
در این برنامه، مدیران وزارت علوم از جمله دکتر سید ضیاهاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی و دکترمجتبی شریعتی معاون آموزشی وزیر علوم، روسای دانشگاه های تهران ، علامه طباطبایی  و جامع علمی کاربردی درغرفه های ایجاد شده در مقابل دانشگاه تهران حضور و از آثاری که یاد آور نقش دانشگاه در تاریخ انقلاب اسلامی بود بازدید وبا مردم و دانشجویان در خصوص انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گفتگو کردند.
در مراسم پیاده راه دانشگاه وانقلاب اسلامی که دکتر مهرالله رخشانی مهر مدیرکل امور عمرانی و رئیس بسیج کارکنان ستاد وزارت علوم و دکترخسرو پیری مدیرکل برنامه ریزی امور فناوری این وزارت نیز حضور داشتند گروه های دانشجویی با برگزاری برنامه های مختلفی از جمله ایجادایستگاه صلواتی ،اجرای سرود ملی ایران و نواهای انقلابی دیگر، مسابقه، طراحی و نقاشی دوران انقلاب و اجرای نمایش با موضوع مبارزات مردمی دوران انقلاب در این جشن بزرگ مشارکت کردند.
گفتنی است دانشگاه های مستقر در شهر تهران از جمله دانشگاه های صنعتی امیرکبیر،  هنر، تهران ،تربیت مدرس، جامع علمی کاربردی، پیام نور،علم و صنعت  و  فنی و حرفه ای در مجموعه پیاده را انقلاب و دانشگاه غرفه داشتند.
بر اساس این گزارش، در مجموعه پیاده راه انقلاب و دانشگاه ، نمایشگاه بزرگ نقاشی با موضوع وقایع مهم تاریخ انقلاب اسلامی برگزارشد که با استقبال کم نظیر راه پیمایان مواجه شد.