حضور شرکت گروه فرش دانشگاه سمنان در بیست و چهارمین نمایشگاه فرش دستباف ایران

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۴:۵۶ کد : ۸۹۲۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۰۱
گروه فرش دانشکده هنر دانشگاه سمنان در بیست و چهارمین نمایشگاه فرش دستباف ایران که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران بر پا شد، شرکت و آثار خود را به نمایش گذاشت. به گزارش روابط عمومی وز...
گروه فرش دانشکده هنر دانشگاه سمنان در بیست و چهارمین نمایشگاه فرش دستباف ایران که  در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران بر پا شد، شرکت و آثار خود را به نمایش گذاشت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، محمود حاجی نصیری مدیر گروه فرش دانشکده هنر دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت : در این نمایشگاه تولیدکنندگان، تجار، اتحادیه های بافندگان، قالیشویان و دانشگاه های دارای رشته فرش شرکت داشتند .
وی افزود : دانشجویان دانشکده هنر دانشگاه سمنان هم در یک غرفه آثار خود را عرضه که تعدادی از محصولات آنان مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت و موفق به فروش محصولات تولیدی خود شامل فرش و تابلو فرش و همچنین ثبت سفارش طراحی فرش شدند .
مدیر گروه فرش دانشکده هنر دانشگاه سمنان خاطر نشان کرد: دانشجویان گروه فرش دانشکده هنر این دانشگاه در سال‌های قبل نیز در این نمایشگاه شرکت و موفق به عقد قرارداد سفارش انجام کار در زمینه طراحی فرش شدند و تعدادی از آثار آنان نیز مورد استقبال و خرید متقاضیان اعم از تجار و تولید کنندگان قرار گرفت.
گفتنی است  حدود 60 نفر در رشته فرش در گرایش بافت و مرمت و طراحی فرش دستباف در دانشکده هنر دانشگاه سمنان در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستند .