حضور سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران درمراسم گرامیداشت روز نان

۲۸ آبان ۱۳۹۳ | ۱۳:۵۱ کد : ۸۹۱۶ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۹۰
درهمایش گرامیداشت روز نان که درمحل دانشگاه الزهراء (س) برگزارشد، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران به ارائه توانمندی‌های خود دراین زمینه پرداخت. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درهمایش گرامیداشت روز...
درهمایش گرامیداشت روز نان که درمحل دانشگاه الزهراء (س) برگزارشد، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران به ارائه توانمندی‌های خود دراین زمینه پرداخت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درهمایش گرامیداشت روز نان که با حضور صنایع، اصناف و نمایندگان دانشگاه و دولت درمحل دانشگاه الزهراء برگزارشد، نمایندگان سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران به معرفی توانمندی‌های سازمان درقالب سخنرانی‌ در همایش و نمایشگاه جانبی آن پرداختند.
دراین همایش دکترمجید جوانمرد رئیس پژوهشکده کشاورزی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، با ارائه سخنرانی با موضوع  "فناوری تولید نان‌های سالم با افزودنی کم" این دستاورد را به صنایع و شرکت‌های حاضر معرفی کرد.
همچنین درنمایشگاه جانبی این همایش، امکانات و توانمندی‌های سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران درمرکز کلکسیون قارچ‌ها و باکتری‌های صنعتی ایران  و سامانه ممیزی توانمندی‌های فناورانه به نمایش گذاشته شد.
گفتنی است درسخنرانی‌های سایر نمایندگان صنایع بزرگ نان به آرشیو منابع زیستی قابل استفاده درآن صنعت، که درسازمان پژوهش‌های علمی وصنعتی ایران وجود دارد، به عنوان تکیه‌گاهی مطمئن برای تحقیقات و توسعه صنعت و فناوری بومی نان اشاره، تاکید و توجه شد.