حضور دانشگاه صنعتی کرمانشاه در جشنواره بین المللی سنگ نوردی بیستون

۲۷ مهر ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۲ کد : ۸۸۷۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۹۴
مدیر تربیت بدنی دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: دانشگاه صنعتی کرمانشاه در سومین دوره جشنواره بین المللی سنگ نوردی بیستون حضور خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،حسین پار اظهار داشت: همزمان ب...
حضور دانشگاه صنعتی کرمانشاه در جشنواره بین المللی سنگ نوردی بیستون
مدیر تربیت بدنی دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: دانشگاه صنعتی کرمانشاه در سومین دوره جشنواره بین المللی سنگ نوردی بیستون حضور خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،حسین پار اظهار داشت: همزمان با هفته تربیت بدنی، انجمن کوهنوردی دانشگاه صنعتی کرمانشاه در جشنواره بین المللی سنگ نوردی بیستون حضور خواهد داشت.
وی افزود: فراز نیکروش دانشجوی رشته کامپیوتر دانشگاه صنعتی کرمانشاه در سومین جشنواره سنگنوردی بیستون به عنوان نماینده دانشگاه و راهنمای چندین مسیر در دیواره بیستون، حضور خواهند داشت و در حاشیه این جشنواره تیمی متشکل از دانشجویان دانشگاه صنعتی به بیستون صعود خواهند کرد.
وی تصریح کرد: این جشنواره برای سومین مرتبه در ۵ سال اخیر است که در کشور و به میزبانی استان کرمانشاه برگزار می شود و هدف دانشگاه صنعتی  کرمانشاه از حضور در این جشنواره علاوه بر ارتقا سطح ورزشی، آشنایی بیشتر با مشخصات فنی و تاریخی دیواره بیستون و زمینه هم آموزی و تبادل تجربیات و کسب تجربه برای دانشجویان است.
 گفتنی است، سومین جشنواره بین المللی سنگ نوردی بیستون امسال با حضور ۱۵ کشور صاحب نام در این رشته و از تاریخ ۲۶ مهر تا ۲ آبان در منطقه بیستون  استان کرمانشاه برگزار می شود.